logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation.
banner
O Nas      Kontakt     Promocje
Tychy, Edukacji 42 (32) 749 33 93
title image

Okulary przeciwsłoneczne

Nie tylko modny dodatek: Twoje okulary przeciwsłoneczne Rodenstock
Ochrona przed odblaskami świetlnymi i niebezpiecznym promieniowaniem UV

Nie tylko modny dodatek: Twoje okulary przeciwsłoneczne Rodenstock

Soczewki przeciwsłoneczne Rodenstock poprawiają kontrast, ale przede wszystkim chronią przed odblaskami świetlnymi i niebezpiecznym promieniowaniem UV.

Filtry SunContrast filtrują niebieskie światło do optymalnego poziomu

Barwione soczewki – znacznie więcej niż modny wygląd

Dobra soczewka przeciwsłoneczna chroni Twoje oczy przed promieniowaniem UV. Soczewki przeciwsłoneczne SunContrast dają dużo więcej: zapewniają wysoki kontrast nawet w oślepiającym lub rozproszonym świetle.

W świetle słonecznym kontrast jest niewyraźny. W świetle dziennym przeważa niebieskie rozporoszone światło, które dominuje nad innymi kolorami i zmniejsza kontrast. Filtry SunContrast filtrują niebieskie światło do optymalnego poziomu. Przedmioty są widoczne w większym kontraście, a ich kolory i detale wyglądają naturalnie.

Samobarwiące soczewki przeciwsłoneczne ColorMatic IQ®

Inteligentna ochrona przeciwsłoneczna za sprawą soczewek samobarwiących.

Dobra wiadomość dla Twoich oczu: Od teraz, dzięki samobarwiącym soczewkom przeciwsłonecznym ColorMatic IQ®, potrzebujesz już tylko jednej pary okularów przeciwsłonecznych – niezależnie od warunków oświetleniowych. Ich przyciemnienie chroni Twoje oczy w pełnym słońcu i gwarantuje 100 % ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. Teraz kiedy przechodzisz z plaży do kawiarni, soczewki rozjaśniają się nawet o 55%. Dzięki temu widzisz wyraźnie i w dużym kontraście, również w cieniu. Dostępne w sześciu stylowych kolorach: trzy modne kolory dla osób podążających za modą i trzy kolory kontrastowe, dla entuzjastów sportu i aktywnego trybu życia.

Idealne powłoki lustrzane do Twoich inteligentnych okularów

Modne powłoki lustrzane

Na plaży czy w mieście – modne powłoki lustrzane od Rodenstock podkreślają Twój indywidualny wygląd. Do Twoich nowych okularów przeciwsłonecznych Rodenstock możesz wybrać spośród sześciu modnych metalicznych kolorów: np. czerwony, niebieski czy srebrny. Solitaire® Silver Moon i Solitaire® Red Sun 2 to idealne powłoki lustrzane do Twoich inteligentnych okularów przeciwsłonecznych z samobarwiącymi soczewkami przeciwsłonecznymi.

„Widzieć więcej”

Autoryzowany Partner

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem światowych liderów w produkcji opraw oraz soczewek okularowych min: Rodenstock, Hoya Essilor, Johnson&Johnson, Cooper Vision które od lat dostarczają unikatowe i opatentowane rozwiązania optyczne korygujące wady wzroku.

 

Nasz salon w Tychach został stworzony wg koncepcji zachodnich designerów, gdzie podstawą jest zachowanie linearnego kształtu , ekspozycja w gablotach z elementami przesuwnych luster tworzących niebywały nastrój i wrażenie przestrzenności, z wyposażeniem w najnowszej generacji sprzęt konsultacyjny dla konsumentów.

 

Celem nadrzędnym dla nas jest jakość świadczonych usług dlatego też nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w branży optyczno- okulistycznej z wieloletnim doświadczeniem.

 

Dr n med. Grażyna Piątek – Koronowska

Wieloletni pracownik Kliniki Okulistycznej w Katowicach przy ul Ceglanej. Specjalizacja: diagnostyka oraz leczenienie schorzeń min; forie, zaćma, jaskra , AMD, dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

 

Dr n med. Aleksandra Pierzchała-Czekaj

Specjalizacja diagnostyka oraz leczenie dzieci i młodzieży, leczenie schorzeń min; AMD, jaskra , zaćma, forie, powikłania przedniego odcinka oka.

Opinie o naszym salonie

Klienci o nas

Profesjonalizm 0

Jakość 0

Różnorodność Opraw 0

Jesteśmy Dumni

Znak towarowy: litera R

Jesteśmy dumni z marki Rodenstock.

 

“R” jak Rodenstock to symbol innowacji i precyzji. To symbol wyjątkowej jakości i niezawodności “made in Germany”.

 

Znak towarowy „R” umieszczamy jest na wszystkich  produktach firmy Rodenstock od 1991 r.

 

Jeśli kupujesz soczewki Rodenstock, znajdziesz symbol R jak Rodenstock na prawej soczewce.

Jeden symbol znajduje się również na zewnętrznej powierzchni zausznika oprawki Rodenstock.

1 1
Badanie Okulistyczne

2 2
Dobór Szkieł Korekcyjnych

3 3
Wybór Oprawek

4 4
Odbiór Gotowych Okularów

Światowe marki już w Tychach

Marki w naszym salonie

Opinie o Nas

Co o nas mówią?

Bardzo cieszymy się, gdy nasi klienci są zadowoleni. Poniżej wybrane opinie z naszego fan page-a. Więcej opinii o naszym salonie dostępne jest na naszym fan page-u, do którego odwiedzenia gorąco zachęcamy.

odwiedź nasz FanPage

a

12

"Bardzo mocno polecam."

Bardzo fachowa i miła obsługa. Już parę lat korzystam z usług tego studia optycznego i nigdy się nie zawiodłam. Bardzo mocno polecam.

-Katarzyna Jaromin Tracz

a

11

"fachowy dobór okularków"

Wszystko tak jak powinno być, czas poświęcony dla każdego indywidualnie, bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowy dobór okularków wie o tym zwłaszcza moja córka. Dziękuję.

-Grażyna Gil

a

10

"Wspaniała i bardzo profesjonalna obsługa."

Wspaniała i bardzo profesjonalna obsługa. Dzięki Wam miałam niezwykle precyzyjnie dobrane szkła i piękne nietuzinkowe oprawki. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam.

-Iwona Ksiazczyk

a

9

"Pełen profesjonalizm..."

Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.

-Magdalena Kontny

a

8

"Szanują mój czas..."

Pełen profesjonalizm. Polecam!

-Wiola Różycka

a

7

"Super obsługa..."

Super obsługa, duży wybór polecam !

-Kamil Sieradzki

a

6

"Pełen profesjonalizm...."

Kompletne Studio Optyczne - zespół pracuje dla mnie i to da się poczuć. Szanują mój czas i pieniądze dając w zamian kompleksową, miłą obsługę - cóż, przywiązałem się...

-Tomek Cedro

a

5

"Szczerze polecam..."

Szczerze polecam!!! Profesjonalna obsługa,, fachowe doradztwo. Kompleksowe i bardzo profesjonalne badania.

-Agata Pilszek

a

4

"Przemiła atmosfera..."

Przemiła atmosfera oparta na profesjonalizmie. To była przyjemność, a okulary naszą się mega! Wybrałam się do tego salonu, ponieważ miał najwięcej pozytywnych opinii w internecie. Okazuje się, że opinia najlepszego w Tychach, jest wypracowana i zasłużona.

-Katarzyna Poniatowska

a

3

"Gorąco polecam..."

Gorąco polecam! Profesjonalna i kompetentna obsługa w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. W dodatku bardzo duży wybór firmowych okularów z klasą, jednym słowem wszystko czego trzeba by klient wyszedł z uśmiechem

-Michał Kasperczyk

a

2

"Jestem zachwycona.."

Wczoraj bylam w tym salonie . Kupilam piekne okulary. Jestem zachwycona ekspedientka, fachowa i profesjonalna. Ale okulista to Specjalista przez duze S! Polecam bardzo!

-Lidia Michalczyk

a

1

"usługi na najwyższym poziomie"

Wizyta w salonie to sama przyjemność, usługi na najwyższym poziomie, i dużo dużo uśmiechu

-Ola Orkiszewska-kowalczyk