title image

Soczewki wielokrotnego użytku

WYRAŹNE I OSTRE WIDZENIE DZIĘKI NASZYM SOCZEWKOM PROGRESYWNYM

Soczewki kontaktowe muszą być dobrane przez wykwalifikowanego specjalistę. Każda zmiana typu noszonych soczewek wymaga również wizyty u specjalisty. Użytkownicy soczewek kontaktowych powinni regularnie, przynajmniej raz do roku kontrolować stan swoich oczu u specjalisty.

okulista tychy, badanie wzroku, optyk
okulista tychy, badanie wzroku, optyk

Wyjątkowe korzyści dla użytkownika

Niezależnie od tego, czy już nosisz soczewki kontaktowe, czy chcesz wypróbować je po raz pierwszy, soczewki UltraFlex®firmy CooperVision® spełnią Twoje oczekiwania.

Komfort Noszenia

CooperVision® rozumie jak ważny dla użytkowników soczewek kontaktowych jest komfort. Dlatego soczewki UltraFlex®Premier, UltraFlex® Premier Toric i UltraFlex® Premier Multifocal zostały wyprodukowane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego przy zastosowaniu technologii  Aquaform® Comfort Science™.

Dla osób noszących soczewki firmy CooperVision® oznacza to, że UltraFlex® Premier gwarantują:

 • naturalnie wodolubny materiał, który zatrzymuje wodę i praktycznie nie podlega odwadnianiu podczas noszenia

 

 • nawilżenie oka bez konieczności stosowania dodatkowych środków nawilżających
 • elastyczny materiał silikonowo-hydrożelowy o niskim module Younga, który jest miękki i wygodny
 • komfortową, dobrze nawilżaną i oddychającą soczewkę kontaktową
 • doskonałą przejrzystość i jakość widzenia.

 

 

Ponadto soczewki UltraFlex® Premier Toric spełnią wszystkie oczekiwania osób cierpiących na astygmatyzm.

 

 

Wysoka jakość widzenia niezależnie od wady wzroku

Osoby z astygmatyzmem, które stosują soczewki kontaktowe, oczekują, że soczewki będą stabilnie przylegały do gałki ocznej, co pozwoli uniknąć nieostrego widzenia. Geometria UltraFlex® Premier Toric została zoptymalizowana tak, aby po założeniu soczewki zapewnić przewidywalne i stałe jej położenie na oku.
UltraFlex® Premier Toric to miesięczne soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmem. Ich starannie opracowana geometria zapewnia stabilne ułożenie, co jest bardzo ważne dla osób z astygmatyzmem. Te soczewki po założeniu bardzo szybko odpowiednio ustawiają się na oku, co zapewnia wysoką jakość widzenia w każdych warunkach.

Soczewki UltraFlex® Premier Multifocal korygują wadę wzroku nazywaną prezbiopią i zapewniają doskonałe widzenie zarówno przedmiotów położonych blisko, jak i tych znajdujących się w dużym oddaleniu. UltraFlex® Premier Multifocal jednocześnie mogą zastąpić okulary do czytania i do dali, co jest niezwykle wygodne i bardzo poprawia komfort życia.

okulista tychy, badanie wzroku, optyk
okulista tychy, badanie wzroku, optyk

Stworzone dla pacjentów żyjących w cyfrowym świecie.

Spędzanie czasu przed komputerem, ekranem tabletu albo smartphone’a stało się standardem w dzisiejszych czasach. Nieustanne wpatrywanie się z niewielkiej odległości w różne wyświetlacze czy też przenoszenie wzroku z małych odległości w dalsze i odwrotnie powoduje, że mięśnie rzęskowe oczu męczą się tak samo, jak pozostałe mięśnie podczas ciężkiego treningu. Coraz więcej osób skarży się na problemy ze wzrokiem związane z pracą przed komputerem. Ich objawy
to swędzenie i pieczenie spojówek, zaczerwienienie, uczucie
tzw. suchego oka, podwójne widzenie, a czasem nawet silne bóle głowy.

 

Jeśli żyjesz w świecie cyfrowym i do tego używasz soczewek kontaktowych, twoje oczy są narażane na podwójne ryzyko cyfrowego zmęczenia wzroku. Żeby temu zapobiec firma Coopervision stworzyłam rewolucyjne soczewki kontaktowe Ultraflex® Motion skierowane specjalnie do osób wiodących cyfrowy styl życia.

To jedyne na rynku soczewki wyprodukowane z zastosowaniem najnowocześniejszego systemu optycznego Digital Zone Optics™, który przeciwdziała zmęczeniu oczu spowodowanemu długotrwałym używaniem urządzeń wyposażonych
w ekrany. Dziewięciu na dziesięciu użytkowników przyznaje, że soczewki Ultraflex® Motion poprawiły ich komfort widzenia podczas korzystania z urządzeń elektronicznych.*

Użytkownicy soczewek kontaktowych często skarżą się na uczucie suchości i pieczenia oczu, szczególnie po długotrwałym wpatrywaniu się w monitor. Wychodząc tym problemom naprzeciw, do produkcji soczewek Ultraflex® Motion wykorzystano rewelacyjną, ultranowoczesną Technologię Aquaform®. Wiąże ona wodę oraz zapewnia doskonałą tlenoprzepuszczalność, co sprawia, że soczewki są bardziej elastyczne. Poprawa to komfort patrzenia nawet wtedy, kiedy dużo rzadziej mrugamy. Dzięki niej oczy pozostają nawilżone przez cały dzień.

Obie te innowacje, unikalny system optyczny i materiał, z którego są wykonane soczewki Ultraflex® Motion, przeciwdziałają cyfrowemu zmęczeniu oczu i pozwalają cieszyć się komfortem podczas korzystania z urządzeń wymagających nieustannego posługiwania się wzrokiem.

Wypróbuj Ultraflex® Motion i przekonaj się, czy dołączysz do grupy ośmiu z dziesięciu użytkowników, którzy stwierdzili,
że po założeniu tych soczewek kontaktowych problem zmęczenia wzroku wyraźnie się zmniejszył!

Korzyści dla użytkownika w skrócie:

 • Przełomowe odkrycie w dziedzinie soczewek kontaktowych.
 • System optyczny Digital Zone Optics™ niweluje cyfrowe zmęczenie wzroku i pozwala cieszyć się komfortem podczas używania urządzeń wyposażonych w ekrany i monitory.
 • Technologia Aquaform® zapewnia długotrwałe nawilżenie soczewki i zapobiega tzw. uczuciu suchego oka.
 • Innowacyjne rozwiązania zapewniają uczucie komfortu i wygodę użytkowania soczewek przez cały dzień, niezależnie
  od liczby godzin spędzonych przed ekranem.
 • Miesięczny system wymiany soczewek jest wygodny i ekonomiczny.

* Dane CooperVision 2015 – Badanie wśród pacjentów, którzy korzystają z urządzeń cyfrowych przynajmniej cztery godziny dziennie, przez co najmniej pięć dni w tygodniu, którzy obserwowali u siebie objawy zmęczenia oczu co najmniej raz w tygodniu. Poprawa komfortu nastąpiła po tygodniu noszenia soczewek.

okulista tychy, badanie wzroku, optyk
okulista tychy, badanie wzroku, optyk

Zaprojektowane z myślą o komforcie

Soczewki Ultraflex® Plus to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe dla krótkowidzów i dalekowidzów.

Zostały wykonane w technologii Advanced Edge Technology™
i posiadają niezwykle cienką krawędź, dzięki czemu soczewka jest mniej wyczuwalna i zapewnia większy komfort.

Zalety zdrowotne soczewek silikonowo-hydrożelowych.

Soczewki Ultraflex® Plus wykonane są z najkorzystniejszego dla zdrowia tworzywa (hydrożelu silikonowego), które pozwala na przepływ tlenu do oczu, pomagając zachować ich wyrazistość, biel i zdrowie. Dzięki właściwościom zdrowotnym tworzywa silikonowego-hydrożelowego soczewki te można nosić od rana do nocy, co lepiej odpowiada wyzwaniom współczesnego stylu życia.

Soczewki te zawierają również filtr UVA i UVB*, który pomaga chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.*

Zapytaj specjalistę o zalety zdrowotne miesięcznych soczewek silikonowo-hydrożelowych Ultraflex® Plus.

Korzyści dla użytkownika w skrócie:

 • Korekcja wzroku w krótkowzroczności i nadwzroczności.
 • Zoptymalizowana konstrukcja minimalizująca kontakt soczewki z powieką i maksymalizująca komfort.
 • Służą utrzymaniu doskonałego komfortu przez cały dzień.
 • Asferyczna konstrukcja optyczna służy lepszej ostrości widzenia w porównaniu z miękkimi soczewkami sferycznymi.
 • Ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB*.

* Uwaga: soczewki kontaktowe pochłaniające promienie UV nie mogą być stosowane jako substytut okularów chroniących oczy przed promieniowaniem UV, takich jak pochłaniające promienie UV gogle czy okulary przeciwsłoneczne, ponieważ nie zakrywają one całkowicie oka i jego okolicy. Pacjenci powinni nadal stosować pochłaniające promienie UV okulary chroniące oczy zgodnie z zaleceniami.

okulista tychy, badanie wzroku, optyk

„Widzieć więcej”

Autoryzowany Partner

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem światowych liderów w produkcji opraw oraz soczewek okularowych min: Rodenstock, Hoya Essilor, Johnson&Johnson, Cooper Vision które od lat dostarczają unikatowe i opatentowane rozwiązania optyczne korygujące wady wzroku.

 

Nasz salon w Tychach został stworzony wg koncepcji zachodnich designerów, gdzie podstawą jest zachowanie linearnego kształtu , ekspozycja w gablotach z elementami przesuwnych luster tworzących niebywały nastrój i wrażenie przestrzenności, z wyposażeniem w najnowszej generacji sprzęt konsultacyjny dla konsumentów.

 

Celem nadrzędnym dla nas jest jakość świadczonych usług dlatego też nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w branży optyczno- okulistycznej z wieloletnim doświadczeniem.

 

Dr n med. Grażyna Piątek – Koronowska

Wieloletni pracownik Kliniki Okulistycznej w Katowicach przy ul Ceglanej. Specjalizacja: diagnostyka oraz leczenienie schorzeń min; forie, zaćma, jaskra , AMD, dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

 

Dr n med. Aleksandra Pierzchała-Czekaj

Specjalizacja diagnostyka oraz leczenie dzieci i młodzieży, leczenie schorzeń min; AMD, jaskra , zaćma, forie, powikłania przedniego odcinka oka.

Opinie o naszym salonie

Klienci o nas

Profesjonalizm 0

Jakość 0

Różnorodność Opraw 0

Jesteśmy Dumni

Znak towarowy: litera R

Jesteśmy dumni z marki Rodenstock.

 

“R” jak Rodenstock to symbol innowacji i precyzji. To symbol wyjątkowej jakości i niezawodności “made in Germany”.

 

Znak towarowy „R” umieszczamy jest na wszystkich  produktach firmy Rodenstock od 1991 r.

 

Jeśli kupujesz soczewki Rodenstock, znajdziesz symbol R jak Rodenstock na prawej soczewce.

Jeden symbol znajduje się również na zewnętrznej powierzchni zausznika oprawki Rodenstock.

1 1
Badanie Okulistyczne

2 2
Dobór Szkieł Korekcyjnych

3 3
Wybór Oprawek

4 4
Odbiór Gotowych Okularów

Światowe marki już w Tychach

Marki w naszym salonie

Opinie o Nas

Co o nas mówią?

Bardzo cieszymy się, gdy nasi klienci są zadowoleni. Poniżej wybrane opinie z naszego fan page-a. Więcej opinii o naszym salonie dostępne jest na naszym fan page-u, do którego odwiedzenia gorąco zachęcamy.

odwiedź nasz FanPage

a

12

"Bardzo mocno polecam."

Bardzo fachowa i miła obsługa. Już parę lat korzystam z usług tego studia optycznego i nigdy się nie zawiodłam. Bardzo mocno polecam.

-Katarzyna Jaromin Tracz

a

11

"fachowy dobór okularków"

Wszystko tak jak powinno być, czas poświęcony dla każdego indywidualnie, bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowy dobór okularków wie o tym zwłaszcza moja córka. Dziękuję.

-Grażyna Gil

a

10

"Wspaniała i bardzo profesjonalna obsługa."

Wspaniała i bardzo profesjonalna obsługa. Dzięki Wam miałam niezwykle precyzyjnie dobrane szkła i piękne nietuzinkowe oprawki. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam.

-Iwona Ksiazczyk

a

9

"Pełen profesjonalizm..."

Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.

-Magdalena Kontny

a

8

"Szanują mój czas..."

Pełen profesjonalizm. Polecam!

-Wiola Różycka

a

7

"Super obsługa..."

Super obsługa, duży wybór polecam !

-Kamil Sieradzki

a

6

"Pełen profesjonalizm...."

Kompletne Studio Optyczne - zespół pracuje dla mnie i to da się poczuć. Szanują mój czas i pieniądze dając w zamian kompleksową, miłą obsługę - cóż, przywiązałem się...

-Tomek Cedro

a

5

"Szczerze polecam..."

Szczerze polecam!!! Profesjonalna obsługa,, fachowe doradztwo. Kompleksowe i bardzo profesjonalne badania.

-Agata Pilszek

a

4

"Przemiła atmosfera..."

Przemiła atmosfera oparta na profesjonalizmie. To była przyjemność, a okulary naszą się mega! Wybrałam się do tego salonu, ponieważ miał najwięcej pozytywnych opinii w internecie. Okazuje się, że opinia najlepszego w Tychach, jest wypracowana i zasłużona.

-Katarzyna Poniatowska

a

3

"Gorąco polecam..."

Gorąco polecam! Profesjonalna i kompetentna obsługa w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. W dodatku bardzo duży wybór firmowych okularów z klasą, jednym słowem wszystko czego trzeba by klient wyszedł z uśmiechem

-Michał Kasperczyk

a

2

"Jestem zachwycona.."

Wczoraj bylam w tym salonie . Kupilam piekne okulary. Jestem zachwycona ekspedientka, fachowa i profesjonalna. Ale okulista to Specjalista przez duze S! Polecam bardzo!

-Lidia Michalczyk

a

1

"usługi na najwyższym poziomie"

Wizyta w salonie to sama przyjemność, usługi na najwyższym poziomie, i dużo dużo uśmiechu

-Ola Orkiszewska-kowalczyk